Izvor: Sportske.net, 22.Feb.2017, 20:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Simbolične cene karata za prolećnu premijeru u Humskoj
Fudbalski klub Partizan u četvrtak pušta u prodaju karte za prvi takmičarski meč koji će ekipa Marka Nikolića odigrati na domaćem terenu u 2017. godini.
Vicešampion Srbije upisao je prva tri boda u 2017. godini, ali će za vikend odigrati prvi meč na svom terenu.
Partizan će u okviru 23. kola ugostiti čačanski Borac što će biti prilika da "Grobari" dođu na stadion i podrže svoje >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << miljenike pred 153. "večiti" derbi.
Prodaja ulaznica za meč Partizan - Borac počeće od četvrtka, 23. februara u 'Ticketline Shopu', Dvorana Doma Sindikata od 9 do 19h, kao i u petak 24. februara.
Na blagajnama na stadionu fudbalskog kluba Partizan ulaznice će moći da se kupe u subotu, na dan odigravanja, u vremenu od 10h do početka meča.
Cene su :
– jug 200 dinara;
– istok – zapad 400 dinara;
– lože 3000 dinara;
Pogledaj vesti o: Fudbal, Večiti derbi







