Izvor: HotSport.rs, 02.Jul.2015, 12:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SEP BLATER: Radio sam pošteno, ići ću u raj!

Predsednik Međunarodne fudbalske federacije (FIFA) Sep Blater rekao je za nemački Bunte da ima čistu savest i da nema nikakve veze sa korupcijom zbog koje se protiv FIFA vodi istraga.

- Verujem da ću, kada za to dođe vreme, otići u raj – rekao je 79. godišnji Blater.
Veliki korupcionaški skandal potresa FIFA od kraja maja, kada su uhašena sedmorica visokih zvanicnika FIFA, po zahtevu američkih vlasti za izručenje.
Ipak, američko tužilaštvo nije >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << optužilo Blatera, ali je zato ptraktično celo ostalo rukovodstvo pod istragom.
Blater je 2. juna najavio da će podneti ostavku karjem ove godine, ili početkom sledeće.
- Imam čistu savest, svako ko god me nazove korumpiranim, moraće to i da dokaže, ali to je nemoguće jer nisam korumpiran – rekao je Blater, dodajući da je veoma religiozan i da mu vera daje snage da izdrži sav pritisak poslednjih nedelja.
- Imam zlatni krst koji je blagoslovio papa Franja, verujem da ću jednog dana otići u raj – rekao je Blater.
The post SEP BLATER: Radio sam pošteno, ići ću u raj! appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na HotSport.rs...



Povezane vesti

Blater: Nevin sam, otići ću u raj jednog dana

Izvor: Blic, 03.Jul.2015, 11:32

Predsednik Međunarodne fudbalske federacije (FIFA) Sep Blater rekao je za nemački Bunte da ima čistu savest i da nema nikakve veze sa korupcijom zbog koje se protiv FIFA vodi istraga..."Verujem da ću, kada za to dođe vreme, otići u raj", rekao je 79-godišnji Blater...Veliki korupcionaški skandal...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.