Ronaldo dobio još jednog sina!

Izvor: Vesti-online.com, 09.Dec.2010, 03:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ronaldo "dobio" još jednog sina!

Brazilski fudbalski as Ronaldo saopštio je da je DNK analizom utvrđeno da je otac petogodišnjeg dečaka, koji se zove Aleks. "Nepobitno je uvrđeno da je Aleks moj sin. On je moje četvrto dete i sigurno je da će uvek imati moju očinsku podršku", rekao je Ronaldo.

Svojevremeno najbolji fudbaler sveta, koji sada igra za brazilski Korintijans, sa dve žene već ima sina i dve ćerke.

Lokalni mediji pišu da je Aleksova majka Mišele Umezu, brazilski fotomodel, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << koja je Ronalda upoznala u Tokiju 2002. godine, gde je tada živela i radila.

Kratkotrajnu ljubavnu vezu njih dvoje su imali 2004, kada je Ronaldo sa madridskim Realom gostovao u glavnom gradu Japana.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.