Roberto Karlos napustio Korintijans

Izvor: B92, 12.Feb.2011, 18:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Roberto Karlos napustio Korintijans

Iskusni levi bek Roberto Karlos napustio je Korintijans, objavio je ovaj brazilski fudbalski klub.

Predsednik Korintijansa, Andres Sančes rekao je da je do razlaza sa 37-godišnjim igračem došlo sporazumno.

Prema njegovim rečima, bivši reprezentativac Brazila odlučio se na odlazak zbog pretnji koje su on i njegova porodica dobijali posle eliminacije iz Kopa Libertadores, ali i zato što je dobio "fantastičnu ponudu" da igra u inostranstvu.

Sančez nije >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << rekao kakve je ponude Roberto Karlos dobijao, ali su lokalni mediji preneli da su ga tražili Los Andjeles Galaksi i ruski Anži.

Roberto Karlos potpisao je u januaru 2010. godine dvogodišnji ugovor sa Korintijansom.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.