Izvor: B92, 01.Dec.2014, 14:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rijera otpušten " poker ili...?
Bivši igrač Liverpula Albert Rijera od utorka nije igrač Udinezea, navodno jer je propustio meč zbog pokera, ali on to demantuje.
Mediji su preneli da je Udineze otpustio 32-godišnjeg igrača jer je propustio duel sa Kjevom 23. novembra zbog poker turnira u Sloveniji, ali on ističe da su fudbalski razlozi.
"Ugovor je raskinut međusobnim dogovorom, ne zbog stvari koje nemaju veze sa fudbalom", rekao je Rijera.
Rijera je u Udineze stigao iz Galatasaraja >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u martu, kada je finiš sezone proveo na pozajmici u Votfordu. On je učestvovao u pomenutom poker turniru u Sloveniji, gde je bio drugi i zaradio tri hiljade funti.
Španac nije odigrao nijedan meč za Udineze ove sezone, tokom karijere je igrao još za Olimpijakos, Mančester Siti, Espanjol, Bordo i Maljorku, a 16 puta je bio i reprezentativac
Pogledaj vesti o: Fudbal





