Izvor: RTS, 29.Apr.2017, 12:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Real oduzima sezonske ulaznice zbog preprodaje
Fudbalski klub Real Madrid nastavio je da oduzima godišnje ulaznice navijačima koji su ih preprodavali za utakmicu s Barselonom, pa je nakon saradnje s policijom njihov broj porastao na 635, saopštio je španski klub.
"Zahvaljujući novoj intervenciji u koordinaciji i saradnji s policijom oduzeto je 635 godišnjih ulaznica zbog njihovog >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << nedopuštenog korišćenja", navodi se u saopštenju Reala, prenosi agencija Hina.
Real je u utorak saopštio da je oduzeo 357 godišnjih ulaznica i da je istraga otvorena protiv 1.450 osoba.
Akcija je javno objavljena nakon poraza u derbiju s Barselonom u nedelju kada je primećen veliki broj navijača katalonskog kluba na mestima prodatim domaćoj publici uoči početka sezone.
Vlasnici godišnjih ulaznica preprodavali su ih ispred stadiona i preko interneta po mnogo većoj ceni.
Osobe kojima su oduzete ulaznice udružile su se, angažovale advokate i najavile pravni postupak protiv Reala, piše Hina.
Real nemilosrdan " oduzeo još 635 godišnjih karata
Izvor: B92, 29.Apr.2017
Fudbalski klub Real Madrid nastavio je da oduzima godišnje ulaznice navijačima koji su ih preprodavali za utakmicu s Barselonom..Posle dodatne saradnje s policijom njihov broj porastao na 635, saopštio je španski klub..."Zahvaljujući novoj intervenciji u koordinaciji i saradnji s policijom oduzeto...











