Real Madrid izgubio 100 miliona evra

Izvor: B92, 03.Dec.2020, 09:26

Real Madrid izgubio 100 miliona evra

Fudbalski klub Real Madrid saopštio je da je izgubio više od 100 miliona evra prihoda zbog pandemije koronavirusa.

Madridski klub naveo je da je uticaj pandemije predstavljao smanjenje prihoda od 13 odsto za prošlu sezonu, koja je zatvorena uz dobit od 313.000 evra.

Real je za ovu sezonu projektovao budžet od 617 miliona evra, što je za oko 300 miliona evra manje od onoga što bi se očekivalo da nema pandemije.

Igrači i treneri fudbalskog i košarkaškog kluba Real Madrid pristali su na 10 odsto manje plate u ovoj godini.

Nastavak na B92...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.