Pogledajte dve odbrane srpskog golmana u 90. minutu

Izvor: VojvodinaUzivo.rs, 01.Apr.2023, 13:40

Majorka je na kraju uzela bod Duel Majorke i Osasune (0:0) nije doneo ništa od onoag zbog čega navijači vole fudbal, ali jeste dve sjajne odbrane srpskog golmana Predraga Rajkovića u 90. minutu! Majorka je bila bolji rival, čak i kada je sredinom drugog poluvremena ostala sa igrače manje, dok su gosti svoje dve šanse imali u […]
Vest Pogledajte dve odbrane srpskog golmana u 90. minutu objavljena je na sajtu Vojvodina uživo.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na VojvodinaUzivo.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta VojvodinaUzivo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta VojvodinaUzivo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.