Pobeda Intera, poraz Juventusa

Izvor: RTS, 29.Nov.2009, 21:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pobeda Intera, poraz Juventusa

U 14. kolu italijanske fudbalske Serije A Inter je savladao Fjorentinu sa 1:0, a Juventus izgubio u Kaljariju (0:2), pa je lider prvenstva i aktuelni šampion sada povećao prednost nad najbližim pratiocem na čak osam bodova.

Pobedonosni pogodak na San Siru postigao je Dijego Milito u 85. minutu iz penala, dok je Kaljari srušio favorizovani Juventus golovima Nenea u 31. i Matrija u 89. minutu.

Juventus bi posle ovog poraza mogao da padne na treću poziciju na >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << tabeli ukoliko u preostalom meču Milan večeras slavi na gostovanju u Kataniji.

Bari - Sijena 2:1

Kaljari - Juventus 2:0

Kjevo - Palermo 1:0

Inter - Fjorentina 1:0

Lacio - Bolonja 0:0

Parma Napoli 1:1

Kasnije večeras igraju Katanija i Milan.

Subota:

Đenova - Sampdorija 3:0

Udineze - Livorno 2:0.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.