Pižon zadovoljan igrama Orlova

Izvor: Vesti-online.com, 01.Dec.2010, 15:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pižon zadovoljan igrama "Orlova"

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Vladimir Petrović Pižon izjavio je da je zadovoljan igrom svojih izabranika u evropskim i domaćim klubovima.

"Meni je drago što su igrači shvatili da treba da se više dokazuju u svojim klubovima. Počeli su i da daju golove. Igrači iz domaćeg prvenstva su takođe shvatili da im igre u reprezentaciji podižu cenu i sve su bolji”, rekao je Petrović i najavio je da će u >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << narednoj godini isprobati još nekoliko mladih igrača.

"Pratim domaću ligu, neću da potpuno otkrivam šta ću raditi na proleće. Međutim, imam u planu da pozovem dosta mladih igrača. Hoću da ih bolje upoznam na treninzima, a oni mogu da dosta toga nauče u radu sa iskusnijim reprezentativcima".

Petrović je ranije danas prisustvovao žrebu polufinala Kupa Srbije.

"Kup je lepo takmičenje, jer sa malo utakmica može da se osvoji trofej. To su takmičenja u kojima sam kao igrač voleo da učestvujem, a danas volim da ih pratim", naveo je selektor Srbije.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.