Izvor: Nezavisne Novine, 24.Maj.2017, 22:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pehar u N/FS BiH čeka prvaka

Utakmice posljednjeg kola BH. Telecom Premijer lige BiH igraće se u nedjelju, a s obzirom na to da su u igri za naslov prvaka tri ekipe, pehar neće biti ni na jednom od stadiona.

Kandidati za trofej su Zrinjski, Željezničar i Sarajevo pa su u Nogometnom/Fudbalskom savezu BiH napravili tri potencijalna termina za slavlje. U zavisnosti od rezultata 10. kola Lige za prvaka, ceremonija uručenja pehara i medalja za prvaka biće održana u nedjelju u 19.15 časova u slučaju >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << da Željezničar završi na prvom mjestu. Ukoliko to bude Sarajevo, svečanost će biti u 23 časa, a ukoliko Zrinjski odbrani trofej, slavlje će biti upriličeno u 21 čas.

"S obzirom na to da imamo specifičnu situaciju, tri ekipe sa šansama da podignu trofej, napravljena su tri različita termina. Ranijih godina imali smo situacije da dva kluba imaju šanse i da igraju u dva različita grada, pa je tada pehar čekao na nekoj sednjoj udaljenosti između dva grada. Sada je situacija drugačija. Sarajevo će gostovati u Krupi, Zrinjski je domaćin u Mostaru, a Željezničar na 'Grbavici'. Zato će pehar sve do završetka utakmica čekati u zgradi N/FS BiH", pojasnili su juče iz Saveza za "Nezavisne".

Raspored utakmica Liga za prvaka, nedjelja 17 časova: Zrinjski - Sloboda, Željezničar - Radnik, Krupa - Sarajevo. Liga za opstanak: Liga za opstanak, subota 17. Mladost - Metalege, Olimpic - Vitez, Široki Brijeg - Čelik.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.