Pedro: Pričaću sinu da sam igrao sa Mesijem

Izvor: Press, 16.Nov.2012, 15:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pedro: Pričaću sinu da sam igrao sa Mesijem

Fudbaler Barselone Pedro rekao je danas da ne može više da sluša kritike pojedinih stručnjaka, koji smatraju da su utakmice katalonskog kluba i španske reprezentacije dosadne za gledanje.

- Teško nam je da slušamo to. Baš naprotiv, mislim da igramo atraktivan fudbal, sa malo dodira, koji navijače vole da gledaju. Svako ima svoju viziju shvatanja ove igre, mi verujemo u našu filozofiju i mislim da je to dobro za fudbal - rekao je Pedro za špansku "Marku".
>> Pročitaj celu vest na sajtu Press << />
On je dodao da ponekad može da bude frustirajuće, kada i posle tolike dominacije, ekipa ne uspe da ostvari dobar rezultat.

Pedro je istakao da se oseća privilegovano jer ima prilike da igra sa jedinom od najboljih fudbalera sveta ikada Argentincem Lionelom Mesijem.

- Deljenje svlačionice sa takvim igračem ostavlja veliki trag. Moći ću da pričam sinu da sam igra sa najboljim fudbalerom na svetu, sa nekim ko je postigao gomilu golova na svakoj utakmici i radio stvari koje drugi nisu mogli - rekao je Pedro.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Press...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.