Paunović: Jović je lav u jagnjećoj koži

Izvor: B92, 09.Jan.2020, 11:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Paunović: Jović je lav u jagnjećoj koži

Veljko Paunović, srpski fudbalski trener, govorio je o potencijalu Luke Jovića.

Bivši fudbaler koji je do skoro vodio Čikago Fajr u MLS-u dobar deo karijere proveo je u Španiji, uglavnom igrajući za Atletiko Madrid.

Paunović ističe da Jović mora da se prilagodi, ali i da promeni ulogu.

"Morao je da se prilagodi i da promeni svoju ulogu. Ovo što smo videli do sada u dresu Reala je njegova veoma bleda verzija. Sada treba da se probudi i da >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << zgrabi šansu koja mu se pruža. Ja verujem u njega", izjavio je Paunović za španski AS.

Paunović dobro poznaje Jovića jer je sa njim sarađivao u mladoj reprezentaciji Srbije.



"On je smiren momak van terena, ali je u igri lav u jagnjećoj koži. Madridska publika još uvek nije videla lava na terenu. Kada se lav pojavi, počeće da se nižu golovi Luke Jovića"
, rekao je srpski stručnjak.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.