Izvor: HotSport.rs, 20.Apr.2024, 18:53

Nerešeno nakon prvih 45 minuta Fudbaleri Crvene zvezde dočekali su Partizan u okviru prvog kola plej-ofa Superlige Srbije, a nakon prvih 45 minuta fudbala u 173. večitom derbiju rezultat je 1:1 Gledamo vrlo intenzivan i zanimljiv fudbal na stadionu „Rajko Mitić„, slično kao i u prethodnom duelu ove dve ekipe. Ipak, dosta ravnoprvanija utakmica nego ... Read more
The post (POLUVREME) ODLIČAN FUDBAL NA 173. VEČITOM DERBIJU: Sve pršti na oba kraja terena, egal nakon prvog dela (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Crvena Zvezda,   Partizan