Opomenuti Ferguson i Ančeloti

Izvor: RTS, 17.Maj.2011, 21:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Opomenuti Ferguson i Ančeloti

Fudbalski savez Engleske saopštio je da su treneri Mančester junajteda Aleks Ferguson i Čelsija Karlo Ančeloti samo javno opomenuti zbog komentarisanja izbora sudije pred međusobni duel ta dva kluba.

Ferguson i Ančeloti pozitivno su govorili o sudiji Hauardu Vebu, ali je po propisima koji važe od prošle sezone u Premijer ligi zabranjeno svako >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << komentarisanje arbitra pre nego što se utakmica odigra.

Mančester junajted i Čelsi sastali su se 8. maja, a Junajted je pobedio sa 2:1. U narednom kolu Premijer lige Mančester je osvojio titulu prvaka Engleske. FA je saopštio da je javna opomena Fergusonu i Ančelotiju upozorenje svim trenerima u ligi i da će sledeći put kazne za isti prekršaj biti drastičnije.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.