Izvor: B92, 25.Maj.2021, 17:22
Novi Pazar bez licence? IO FSS odlučuje
Fudbalski klub Novi Pazar najverovatnije naredne sezone neće nastupati u Superligi Srbije.
Drugostepena komisija u postupku licenciranja klubova, na sednici u utorak, ocenila je žalbu Novog Pazara neblagovremenom i nije je ni razmatrala.
Novopazarci su, zbog složenosti postupka, upućeni na Izvršni odbor FSS, saznaje Sportklub.
Komisiji za žalbe stigli su dokazi o isplati dugovanja i sporazuma >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sa poveriocima, ali je za to sve bio postavljen vremenski rok.
Pošto je on probijen, drugostepeni organ se nije bavio celokupnim slučajem.
Postupak još nije gotov, a konačnu odluku doneće Izvršni odbor FSS.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.















