Novčana pomoć za FK Vojvodina od FSS

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 13.Feb.2021, 15:21

Novčana pomoć za FK Vojvodina od FSS

Fudbalski savez Srbije (FSS) i predsednik Slaviša Kokeza novčano su pomogli FK Vojvodina, koji se u poslednje vreme suočava sa ozbiljnim finansijskim poteškoćama, potvrđeno je Tanjugu.

Delegacija FK Vojvodina na čelu sa predsednikom Dragoljubom Samardžićem posetila je u četvrtak FSS, a domaćini su tom prilikom bili predsednik Kokeza, generalni sekretar Jovan Šurbatović i direktor mlađih kategorija Nikola Lazetić.

Kako se navodi na sajtu Novosađana, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << razgovor je bio iskren i prijateljski, a čelnici FSS su pružili veliku podršku daljim planovima FK Vojvodina. Predstavnici novosadskog kluba zahvalili su na pomoći i podršci FSS, koja je iskazana tokom tog susreta.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.