Izvor: JUGpress.com, 10.Maj.2026, 22:35

Neuspešan fudbalski vikend Sloge i Vlasine

LESKOVAC-VLASOTINCE

Prvenstvena trka za bodove na srpskoligaškom ,,Istoku” ulazi u završnicu i gotovo polovina ekipa ima probleme sa očuvanjem postojećeg statusa. Lidersku poziciju čvrsto drži ekipa Bora 1919 iz poznatog istoimenog rudarskog mesta, jer imaju čak 15 bodova više u odnosu na najbližeg pratioca ekipe Brzog broda iz istoimenog naselja u opštini Niš.

Svoju superiornost fudbaleri Bora pokazali >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << su i u Leskovcu na terenu Sloge koju su prosto pregazili zabeleživši ubedljivu pobedu visokim rezultatom 1:4. Leskovački srpskoligaš i pored želje da se iskaže u direktnom susretu sa budućim prvoligašem u svojim nastojanjima nisu uspeli i morali su po završetku meča da pruže ruku boljem takmacu.

I dok je leskovački srpskoligaš u mirne vode što se tiče trenutnog plasmana na tabeli dotle fudbaleri Vlasine iz Vlasotinca nalaze se u grupi najugroženijih ekipa i moraće u svaku naarednu utakmicu da ulaze kao pravi sprtanci ,,sa štitom ili na njemu”. Pokušali su igrom ,,Rosuljci” da u Pirotu dođu do veoma važne pobede ali u tome nisu uspeli, jer domaći igrači bili su bolji i zasluženo stigli do pobede rezultatom 3:2.

U narednom kolu fudbaleri Sloge gostuju u Jagodinu i za protivnika će imati istoimenu ekipu. dok će Vlasina na svom terenu ugostiti ekipu paraćinskog Jedinstva koja se već pomirila sa činjenicom da će od naredne sezone igrati u zonaškom stepenu takmičenja.(kraj) VS/LJS

I ovo Vam može biti interesantno
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na JUGpress.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.