Nastasić: Očekuju nas dve teške utakmice

Izvor: Vesti-online.com, 07.Okt.2013, 15:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nastasić: Očekuju nas dve teške utakmice

Mladi fudbalski reprezentativac Matija Nastasić je rekao da očekuje dve teške utakmice protiv Kipra i Severne Irske u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo i pored toga što je Srbija favorit.

 Matija Nastasić  

"Očekuju nas dve teške utakmice iako smo na papiru favoriti. Moramo da uđemo maksimalno skoncenrisani i motivisani u te utakmice ako želimo da ostvarimo dve pobede, koje su >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << nam potrebne u ovom trenutku", rekao je Nastasić.

 

Mlada reprezentacija Srbije igra protiv Kipra 11. oktobra od 18 časova, a četiri dana kasnije, u isto vreme u Gornjem Milanovcu, protiv Severne Irske.

 

Na konstataciju novinara da će odbrana biti jača strana reprezentacije, Nastasić je kazao da mlada selekcija Srbije ima dobre igrače i na ostalim pozicijama.

"Sve su to dobri igrači (u odbrani). Mada, imamo i u veznom redu i u napadu dobre igrače tako da očekujem da ćemo biti efikasni u ovim utakmicama".

 

Meč protiv Severne Irske u Gornjem Milanovcu Srbija će igrati pred praznim tribinama zato što služi kaznu zbog incidenata u Kruševcu na utakmici protiv Engleske.

"Gledao sam prvu utakmicu bez publike protiv Kipra. Sigurno da je to loša povoljnost po nas, ali nadam se da ćemo uspeti da se izdignemo iznad toga i da i bez navijača ostvarimo pobedu", rekao je Nastasić.

 

Igrač Mančester sitija se posle nastupa za A reprezentaciju ponovo vratio u mladu selekciju Srbije.

"Sigurno je da mi je čast i zadovoljstvo što sam ovde sa svojim vršnjacima. Nema nikakvih problema što sam se iz A reprezentacije vratio u mladu. Čast mi je kad sam pozvan za bilo koju selekciju, tako će biti i ovog puta", rekao je Nastasić.
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Nastasić: Pobeda uprkos praznim tribinama

Izvor: Sportski Žurnal, 07.Okt.2013

Mladi reprezentativac Srbije Matija Nastasić rekao je u Beogradu da očekuje dve teške utakmice protiv Kipra i Severne Irske u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo i pored toga što je Srbija favorit.. (FOTO: Žurnal). – Očekuju nas dve teške utakmice iako smo na papiru favoriti. Moramo da uđemo...

Nastavak na Sportski Žurnal...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.