Izvor: Sportski Žurnal, 22.Nov.2010, 15:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Murinjo u kući slavnih
Trofejni portugalski fudbalski stručnjak Žoze Murinjo izjavio je da mu je period koji je proveo na klupi Čelsija najznačajniji u karijeri.
On je naglasio da je izuzetno ponosan što je primljen u Kuću slavnih i da mu je to jedno od najdražih priznanja u karijeri.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << - Ponosan sam pošto nisam Britanac, a u Premijerligi sam proveo samo nešto više od tri godine. Period u Čelsiju je najbolji deo moje karijere, uprkos činjenici da sam radeći u Portugaliji i Italiji osvojio titulu prvaka Evrope - kazao je Murinjo.
On je rekao da su fudbalska atmosfera, intezitet i emocije u Engleksoj nešto što se ne može porediti sa drugim zemljama i da je zbog toga najviše uživao radeći u toj zemlji.
Nastavak na Sportski Žurnal...










