Murinjo hoće Lingarda

Izvor: B92, 10.Apr.2022, 15:47

Murinjo hoće Lingarda

Fudbalski klub Roma zainteresovan je za dolazak fudbalera Mančester junajteda Džesija Lingarda, preneli su engleski mediji.

Rimski tim je prema navodima medija prvi u trci za dovođenje 29-godišnjeg veznog fudbalera, a pored njih za usluge engleskog reprezentativca su zainteresovana još dva italijanska tima, Juventus i Milan.

Interesovanje za njim izrazili su takođe i >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << fudbalski klubovi Vest Hem i Njukasl.

Lingard za Junajted igra od 2011. godine, ali je nekoliko puta bio na pozajmicama, u Lesteru, Birmingemu, Brajtonu, Derbiju i Vest Hemu.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pogledaj vesti o: Manchester United

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.