Izvor: 24sata, 08.Jul.2010, 03:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
„Mršav” program za đake tokom leta
Novosadski osnovci i srednjoškolci koji ovog leta neće ići na more neće imati puno sadržaja koji će im upotpuniti i ulepšati raspust. Dok se oni stariji druže između sebe i dovoljno im je da se uveče okupe na keju, odu na fudbal, basket, ili šetaju gradom, najdosadnije je najmlađima, za koje će biti organizovano malo programa i to uglavnom na kupalištu Štrand.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 24sata. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 24sata. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








