Mitrović prešao u Strazbur

Izvor: RTS, 05.Jun.2018, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mitrović prešao u Strazbur

Povremeni srpski fudbalski reprezentativac Stefan Mitrović prešao je iz Genta u Strazbur, objavio je francuski klub.
Strazbur je platio tri miliona evra za Mitrovića kao obeštećenje za transfer iz Belgije.

Mitrović je zimus bio blizu odlaska u Francusku, ali je pao na medicinskim pregledima i propao mu je prelazak u Sent Etjen, da bi sada potpisao za drugi klub iz iste zemlje.
Ovaj >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << 28-godišnji štoper, koji je bio deo reprezentacije Srbije na putu ka Svetskom prvenstvu u Rusiji, ranije je igrao za Frajburg, Valjadolid, drugi tim Benfike, Kortrajk, Metalac, Brno i Petržalku.
Pogledaj vesti o: Fudbal,   Svetsko prvenstvo

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.