Mitrović opet heroj Fulama, gol za pobedu u 91. minutu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 29.Dec.2018, 20:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mitrović opet heroj Fulama, gol za pobedu u 91. minutu

Srpski fudbalski reprezentativac Aleksandar Mitrović golom u sudijskoj nadoknadi doneo je trijumf Fulamu protiv Hadersfilda 1:0 u utakmici 20. kola Premijer lige.

Mitrović je u 91. minutu iskoristio sjajnu asistenciju Rajana Sesenjona i pogodio osmi put ove sezone u engleskom prvenstvu.

Meč na londonskom Krejven Kotidžu obeležio je i detalj kada je Abubakar Kamara "oteo" Mitroviću penal i promašio ga sedam minuta pre kraja.

Srpski golgeter mu nije zamerio na tom potezu, pre nego što je izrastao u junaka i poslao Fulam na samo bod od sigurne zone za opstanak.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.