Milan demantovao navode o prodaji

Izvor: RTS, 24.Feb.2009, 13:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milan demantovao navode o prodaji

Italijanski fudbalski klub Milan demantovao je navode medija da pregovara oko prodaje deonica Abu Dabi Junajted grupi, vlasniku engleskog prvoligaša Mančester sitija.

Italijanski dnevnik Korijere dela Sera objavio je na naslovnoj strani, vest bez pozivanja na izvor, da je grupa iz Abu Dabija zainteresovana da kupi 40 odsto akcija Milana.

"U odnosu na ono što je objavljeno u listu Korijere dela Sere oko moguće >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << prodaje kluba, kompanija Fininvest i Milan saopštavaju da je vest bez osnova", saopštio je klub.

Vlasnik Milana je italijanski premijer Silvio Berluskoni. Klub je ove sezone propustio unosnu Ligu šampiona, a novca za pojačanja bilo je manje nego obično.

Mančester siti pokušao je prošlog meseca da kupi kreatora igre Milana Kaku za rekordnu sumu od 100 miliona evra. Milan je razmatrao prodaju, ali su se tada pregovori prekinuli kada je Brazilac odlučio da ostane u Italiji.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Milan demantovao navode o prodaji

Izvor: B92, 24.Feb.2009

Rukovodstvo Milana demantovalo je najave da će kompanija "Abu Dabi Junajted" kupiti 40 odsto deonica tog kluba. ..U zajedničkom saopštenju Milana i kompanije "Fininvest", koja je u vlasništvu predsednika kluba Silvija Berluskonija, istaknuto je da je vest o otkupu 40 odsto deonica 'neosnovana'...Najavu...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.