Mihajlović prelomio: Ostajem u Fiorentini

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Jun.2011, 12:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mihajlović prelomio: Ostajem u Fiorentini

FIRENCA -

Srpski fudbalski trener Siniša Mihajlović izjavio je sinoć da sigurno ostaje u Fiorentini, čime je prekinuo medijske spekulacije oko prelaska u Inter.

Mihajlović se putem zvaničnog sajta "ljubičastih" zahvalio klubu što mu je prošle godine pružio šansu i izrazio nadu da će još dugo ostati u Firenci.

"Prošlog leta imao sam još dve ponude, ali sam se odlučio za Fiorentinu. Ostajem ovde i nastaviću da radim profesionalno sa stručnim >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << i profesionalnim ljudima", rekao je Mihajlović.

Italijanski mediji su tokom dana spekulisali da se Mihajlović dogovorio sa Interom i čak najavljivali njegovu zvaničnu promociju za Inter.

Ipak, posle ove Mihajlovićeve izjave izvesno je daće Masimo Morati morati da potraži drugog trenera.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.