Mensah ponovo u Sandrlendu

Izvor: B92, 07.Avg.2010, 18:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mensah ponovo u Sandrlendu

Fudbalski reprezentativac Gane Džon Mensah ponovo je pozajmljen engleskom premijerligašu Sanderlendu.

Trener njegovog matičnog kluba Liona Klod Puel procenio da za pouzdanog defanzivca nema mesta u timu naredne sezone.

Mensah je i prošlu sezonu proveo u redovima "crnih mačaka", za koje je odigrao 16 utakmica i postigao jedan gol.

Po isteku pozajmice 28. godišnji fudbaler se priključio pripremama vištrukog šampiona Francuske, ali nije uspeo da se nametne i uprava Sanderlenda je odlučila da ga ponovo angažuje na pozajmicu uz mogućnost da, posle njenog isteka, produži ugovor.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.