Meč Lige Evrope odložen zbog uragana

Izvor: RTS, 27.Feb.2020, 16:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Meč Lige Evrope odložen zbog uragana

Meč Lige Evrope između austrijskog Salcburga i nemačkog Ajntrahta odložen je zbog uragana koji je najavljen za četvrtak veče u ovom podalpskom gradu.
Kako se navodi, predviđa se vetra jačine i do 120 kilometara na čas, a po takvom vremenu (logično) nije moguće normalno igrati fudbal.

Ta odluka je doneta posle sastanka čelnika Uefa, predstavnika klubova, lokalnih vlasti i navijača.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << />Tom prilikom je ustanovljeno da niko ne bi mogao da garantuje bezbednost pristalica gostiju.
O novom terminu za odigravanje meča Uefa će odlučivati u petak.
Prvi duel dve ekipe pripao je timu iz Frankfurta sa ubedljivih 4:1.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.