Izvor: Sportske.net, 08.Avg.2020, 23:21

Majstorija Fejsala Mulića u istorijskom derbiju Mostara! (video)

Naš nekadašnji mladi reprezentativac zablistao večeras u dresu Veleža.
Fudbalski vikend u Premijer ligi BiH obeležio je mostarski derbi, duel Veleža i Zrinjskog, koji je imao istorijski karakter, jer se prvi put na stadionu Veleža igralo pod svetlima nedavno postavljenih reflektora.
Domaći su ovaj derbi dobili rezultatom 2:0, a poveli su u finišu prvog poluvremena pogotkom Cvijanovića.
Rezultatska neizvesnost ostala je sve do 89. minuta, kada je Fejsal Mulić sjajno izveo slobodan udarac i sa oko 25 metara zatresao mrežu za konačnih 2:0.
Ovo su prvi bodovi Veleža u novoj sezoni, a OVDE možete da pogledate...