Mađarska i Island bez navijača

Izvor: B92, 09.Nov.2020, 21:57

Mađarska i Island bez navijača

Fudbalski savez Mađarske saopštio je da navijačima neće biti dozvoljeno da prisustvuju meču protiv Islanda u baražu za plasman na Evropsko prvenstvo.

Tom meču, čiji je ulog plasman na EURO, trebalo je da prisustvuje oko 18.000 navijača na Puškaš Areni.

Međutim, mađarska vlada uvela je nova ograničenja zbog pogoršanja situacije sa koronavirusom, tako da domaći tim neće imati podršku sa tribina u četvrtak.

Fudbalski savez Mađarske >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << naveo je da će nova ograničenja "imati značajan uticaj" na fudbal i dodao da će navijačima biti vraćen novac za ulaznice.

Utakmica Mađarska - Island igra se u četvrtak od 20.45.
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.