Ludi Dani popio otkaz!

Izvor: Sportske.net, 14.Maj.2016, 10:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Ludi Dani" popio otkaz!

Pa šta je sada napravio? Tražiće 11. klub u 11 sezona!

Ponovo Dani Osvaldo, više nikoga ne iznenađuje.

Boka Juniors je otpustila napadača godinu dana pre isteka ugovora, pa će fudbalski "Džoni Dep" opet promeniti sredinu.

Nije da mu teško pada, od odlaska iz Rome, pre tri godine, igrao je za pet klubova, ali se u Boku vraćao dva puta.

Prisetimo se, udario je Lamelu u vreme kada je igrao za "Vučicu", a isto je učinio i među Sejntsima >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << sa Hozeom Fonteom.

Pravio je probleme svuda, osim u Juventusu, verovalo se da će, kao i u Torinu, Karlos Tevez uticati na njega da se smiri.

To se nije desilo, čim je stigao u Boku na pripremama je uhvaćen sa prostitutkama u sobi, a pravio je i žurke u hotelu.

Ali, kap koja je prelila čašu dogodila se pre par dana.

Osvaldo je uhvaćen kako puši u svlačionici, samo nedelju dana pošto su na netu procureli selfiji koje je pravio nag i koji su bili poslastica za argentinske tabloide.

Boka Juniors ne želi više negativan publicitet, pa mu je uručila oktaz zbog neprofesionalnosti.

Sada će 30-godišnji napadač tražiti novi klub, on je u dosadašnjoj karijeri, od početka u Urakanu, za 11 sezona promenio 10 klubova.

Poreklom je iz Italije, kao "Orijundo" je zabeležio i 14 nastupa za "Azure" dao je 4 gola.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.