Ljupko: Toletu treneri nisu potrebni!

Izvor: NaDlanu.com, 21.Dec.2011, 12:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ljupko: Toletu treneri nisu potrebni!

Ljupko Petrović više nije predsednik Trenerske organizacije Srbije. Iskusni trener je odlučio da napusti FSS nakon što je i sam shvatio kako stvari funkcionišu u srpskom fudbalu.

"Napuštam srpski fudbal. Odlazim daleko, vraćam se na klupu. Ovde nisam potreban. Tomislavu Karadžiću i ostalima treneri nisu potrebni. Rade s trenerima šta hoće i žele da tako ostane. Hteo sam da promenimo neke stvari, ali naišao sam na prepreke. Podneo sam ostavku, neću se predomisliti, odlazim iz Srbije", rekao je za "Žurnal“ iskusni trener. Ljupko ne brine za budućnost, posla ima. "Ko hoće da radi, uvek može da nađe posao. Rada se ne plašim. Završavam pregovore sa jednim klubom. Nismo još sve stavili na papir, ali mislim da je to samo pitanje dana."

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.