Izvor: B92, 16.Sep.2018, 23:04

LaLiga: Maksimovićev Hetafe srušio Sevilju

Fudbaleri Hetafea pobedili su Sevilju sa 2:0, u četvrtom kolu španske LaLige.

Strelac je bio Anhel u trećem i 38. minutu.

Srpski fudbalski reprezentativac Nikola Maksimović igrao je celu utakmicu za Hetafe.

Hetafe je ostvario drugu pobedu i peti je na tabeli sa sedam bodova. Sevilja je 11. sa četiri.

Alaves je prethodno kao gost sa 1:0 pobedio Valjadolid, dok je Espanjola pobedio Levante na svom terenu sa 1:0.

Strelac je bio Serhio Garsija u 52. minutu. Espanjol je zabeležio drugu pobedu i sa sedam bodova zauzima četvrto mesto na tabeli LaLige.

Levante ima četiri boda i na devetom je mestu.