Izvor: SrbijaDanas.com, 18.Apr.2023, 12:28
LUDILO PRED DERBI MEČ: Navijači Atletika napravili HAOS! Najmenje 89 povređenih (VIDEO)
Utakmica nije odigrana.
Veliki neredi su se dogodili pred derbi meč fudbalske lige u Kolumbiji. Najmanje 89 osoba je povređeno pred početak utakmice večitih rivala, Atletiko Nacionala iz Medeljina i Amerike iz Kalija.
Pristalice domaćeg kluba iz Medeljina su bacale na teren i na policiju kovanice, flaše, kamenice i baklje, probile su zaštitnu ogradu i pokušale da uđu na teren. Zatim je došlo do frontalnog sukoba pomahnitalih huligana i policije, a prema >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << najnovijim informacijama, povređeno je čak 89 osoba, od čega su 30 policajci.
🇨🇴Chaos at Atanasio Girardot stadium before the match between Atletico Nacional and America Cali: Several ultras members confronted the police and caused the DIMAYOR to decide to cancel the match, and it will be played tomorrow morning without fans pic.twitter.com/ov1EHmwoSN
— BabaGol (@BabaGol_) April 16, 2023
Utakmica je na kraju otkazana, a čelnici Fudbalskog saveza Kolumbije su za sredu zakazali odigravanje utakmice, ali bez prisustva publike. Kolumbijski mediji prenose da će Atletiko Nacional zbog incidenata biti žestoko kažnjen, najmanje sa tri meča igranja bez prisustva publike na domaćem terenu.
Pogledaj vesti o: Fudbal
Nastavak na SrbijaDanas.com...









