Izvor: HotSport.rs, 02.Sep.2023, 23:22

LACIO SRUŠIO ŠAMPIONA: Atalanta ubedljiva protiv Monce!

Sjajno fudbalsko veče. Fudbaleri Lacija slavili su na stadionu ‘Dijego Armando Maradona’ nad ekipom Napolija rezultatom 2:1 i naneli im prvi poraz od strarta šampionata. Tim sa ‘Olimpika’ bio je autsajder u ovom meči. ali su pokazali da nisu došli samo da igraju, nego i da pobede. Prvi do pogotka stigli su gostio preko Luisa Alberta u 30. minutu, da bi Zelinski dva minuta kasnije izjednačio. ... Read more
The post LACIO SRUŠIO ŠAMPIONA: Atalanta ubedljiva protiv Monce! appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Fudbal