Izvor: Nezavisne Novine, 03.Avg.2018, 10:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Krstajić ostaje selektor Srbije

Mladen Krstajić ostaje selektor fudbalske reprezentacije Srbije.

To saznaju "Novosti", a kako beogradski list piše, neće biti promjena na kormilu selekcije koja je Mundijal u Rusiji završila u grupnoj fazi i na kraju zauzela ukupno 23. mjesto, ali će zato biti jedno novo i veoma poznato ime u stručnom štabu "orlova".

Naime, prvi >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << savjetnik Mladena Krstajića postaće Milorad Kosanović (67), koji će biti praktično desna ruka mladog selektora Krstajića.

Čelnici Fudbalskog saveza Srbije žele na ovaj način da ojačaju stručni štab selekcije koju uskoro čeka novo iskušenje u Ligi nacija, koja će se prvo po grupama igrati od 6. septembra do 20. novembra, a Srbija se nalazi u Ligi C sa selekcijama Crne Gore, Rumunije i Litvanije.

Zanimljivo je da će Milorad Kosanović praktično raditi dva posla, jer će osim novog zaduženja na mestu Krstajićevog savjetnika ostati prvi trener Superligaša Napretka iz Kruševca.

(novosti.rs)

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.