Korać: FSS ne želi Novi Pazar u Super ligi

Izvor: SandzakPress.net, 05.Nov.2015, 23:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Korać: FSS ne želi Novi Pazar u Super ligi

Novi Pazar – Generalni sekretar Fudbalskog kluba Novi Pazar Redžep Korać rekao je danas da Fudbalski savez Srbije (FSS) ne želi taj klub u Super ligi. “Štićenici FSS nikada ne ispaštaju, a oni koji se pobune uvek budu kažnjeni. Majo Vujović, koji nam je sudio u Surdulici, kažnjen je sa dve utakmice i već ih je odlslužio, a naknadno je procesuiran naš igrač Miloš Tintor. On je, navodno, vređao njihovog štićenika. Nismo se mi žalili zbog poraza, već zato što nam uličari >> Pročitaj celu vest na sajtu SandzakPress.net << dele pravdu”, izjavio je Korać za Radio sto plus. Novi Pazar je posle poraza od Radnika u Surdulici (0:2) u 15. kolu Super lige Srbije podneo žalbu i tražio trajno izuzeće Maja Vujovića za svoje naredne utakmice.  “Ovo je još jedna u nizu farsi organa FSS, po principu ‘isper’ baba zube’, kojom pokušavaju da se opravdaju. Nećemo stati dok se vrši nepravda nad fudbalom, žalićemo se Evropskoj fudbalskoj uniji”, najavio je Korać. M. Minić (radiostoplus.com)
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na SandzakPress.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SandzakPress.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SandzakPress.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.