Izvor: Blic, 18.Jan.2010, 16:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Birmingem dogovorio rekordan sponzorski ugovor
Engleski premijerligaš Birmingem siti potpisao je danas sa kineskim proizvođačem sportske opreme Ikstep (Xtep) rekordan petogodišnji ugovor o sponzorstvu vredan 11,6 miliona dolara.
Kako je saopštio engleski klub, dve strane su se dogovorile i da peti kanal kineske državne televizije prenosi najmanje osam utakmica Birmingema po sezoni.
Prema odredbama ugovora, koji će početi da se primenjuje u avgustu, Ikstep će Birmingemu obezbediti i sportsku opremu u vrednosti od oko 1,3 miliona dolara.
Ekipa koju trenira Aleks Mekliš nije poražena u poslednjih 14
prvenstvenih utakmica i zauzima osmo mesto na tabeli Premijer lige.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






