Izvor: MozzartSport.com, 17.Jan.2015, 21:16 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Karma je to! Skandal na Ostrvu, navijač Derbija utrčao na teren i umalo nokautirao igrača Notingema (VIDEO)
Možda bi Britanci trebalo da povedu računa o tome šta se dešava u njihovom dvorištu, pre nego što kritikuju druge...
Engleski fudbal potresa novi skandal! Posle neverovatnih scena viđenih pre nepuna dva meseca, kada su navijači Totenhema čak četiri puta prekidali susret sa Partizanom u Ligi Evrope, pravi mali haos nastao je po završetku meča Derbija i Notingem Foresta u Čempionšipu!
Naime, samo nekoliko sekundi pošto su Šumari dobili susret sa Derbijem, >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << navijač domaćeg tima uleteo je nateren u nameri da nokautira štopera Notingema Kevina Vilsona. Huligan je čak dva puta zamahnuo pesnicom, pre nego što ga je Vilsonov saigrač Džamal Lascele srušio na zemlju.
Derbi se nalazi pred žestokom kaznom Fudbalske asocijacije zbog nemilih događaja, a izgrednik je momentalno uhvaćen i priveden.
Uprava Derbija momentalno je uputila izvinjenje rivalu i istakla zabrinutost zbog sve češćih slučajeva utrčavanja igrača na teren, čime se ugrožava bezbednost igrača.
Zanimljivo, kada se ovakvi ili slični ispadi dogode van Velike Britanije, upravo su ostrvljani ti koji su prvi u redu da podele kritike... Šta reći sada, Britanci?
(FOTO: Action Images)
Pogledaj vesti o: Fudbal
Nastavak na MozzartSport.com...













