Kapelo  tvrdi da ne pregovara sa Anžijem

Izvor: Blic, 13.Feb.2012, 23:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kapelo tvrdi da ne pregovara sa Anžijem

Italijanski fudbalski trener Fabio Kapelo demantovao je da je počeo pregovore sa čelnicima ruskog prvoligaša Anžija iz Mahačkale.

Kapelo je prošle nedelje podneo ostavku na mesto selektora Engleske zbog neslaganja sa odlukom saveza da se oduzme kapitenska traka DŽonu Teriju, koji je optužen da je na rasnoj osnovi vređao Antona Ferdinanda iz Kvins Park Rendžersa.

"Evo me u Sen Moricu, uživam u čarima planina. Nije tačno da se spremam na put u Rusiju. >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Potpuno sam opušten, a jedina obaveza koju imam je sledećeg ponedeljka, na dodeli nekih nagrada u Bolonji", kazao je Kapelo francuskim medijima.

Kapelov sin i menadžer, Pjerfilipo takođe je negirao bilo kakve kontakte sa predstavnicima kluba iz Mahačkale.

"Koliko znam, moj otac ne razmatra ponude, a ni ja nisam imao nikakve sastanke", dodao je on.

Pored Anžija, italijanski mediji navode da se za Kapela interesuju londonski Čelsi i milanski Inter.

Kapelo je u dosadašnjoj trenerskoj karijeri vodio samo četiri kluba, Milan, Romu, Juventus i Real Madrid.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.