Kaka zbog povrede preskače Kopa Amerika

Izvor: RTS, 04.Jun.2016, 17:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kaka zbog povrede preskače Kopa Amerika

Brazilski fudbaler Kaka primoran je da se zbog povrede povuče s Kopa Amerika, koji će biti održan od 3. do 26. juna, saopštio je fudbalski savez te zemlje.

"Kaka je imao mišićnu povredu na treningu. Posle pregleda magnetnom rezonancom lekari su mu rekli da mora da miruje između 15 i 20 dana", saopšteno je iz Fudbalskog saveza Brazila.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << />Kaku (34), koji je u reprezentaciju naknadno pozvan kao zamena povređenom Daglasu Kosti, u timu Brazila će zameniti fudbaler Sao Paula Paulo Henrike Ganso.
Ganso nije igrao za Brazil od prijateljske utakmice protiv Bosne i Hercegovine 2012. godine.
Reprezentacija Brazila će na predstojećem Kopa Amerika igrati u Grupi B sa selekcijama Ekvadora, Haitija i Perua.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.