KAPELO: NE ZANIMA ME DA OPET RADIM U ITALIJI

Izvor: Kurir, 18.Mar.2012, 02:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KAPELO: NE ZANIMA ME DA OPET RADIM U ITALIJI

Ne verujem da ću opet raditi u Italiji, ali mislim da još ima interesantnih opcija u inostranstvu za mene

RIM - Poznati fudbalski trener Fabio Kapelo rekao je večeras da više neće trenirati neku italijansku ekipu, ali je istakao da ga još privlači rad u drugim zemljama.

"Ne verujem da ću opet raditi u Italiji, ali mislim da još ima interesantnih opcija u inostranstvu za mene. Ko zna, možda čak i na nekoj drugoj funkciji", kazao je 65. godišnji >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Kapelo italijanskim medijima.

Kapelo je prošlog meseca podneo ostavku na mesto selektora Engleske nakon neslaganja sa čelnicima tamošnjeg saveza oko odluke da se DŽonu Teriju oduzme kapitenska traka.

"Interesuje me nešto novo i drugačije, osećam se kao dete pred kojim je čitav svet. Ako dobijem interesantnu ponudu, svakako ću razmisliti", dodao je on.

Kapelo je u dosadašnjoj trenerskoj karijeri vodio Juventus, Milan, Romu i Real Madrid, a ukupno je osvojio 15 trofeja.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.