Izvor: Kurir, 01.Sep.2010, 08:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
KAMORANEZI POJAČAO „ŠVABE“
Italijanski fudbalski internacionalac i dosadašnji igrač Juventusa Mauro Kamoranezi (33) potpisao je juče jednogodišnji ugovor sa Štutgartom. „Švabe“ koje su osvojile titulu u Bundesligi 2007. godine, loše su započele sezonu i uz dva poraza nalazi se na dnu tabele.
Iskusni igrač sredine terena vrhunac karijere ostvario je u Juventusu, za koji je od 2002. do 2010. godine odigrao 227 utakmica i dao 27 golova. Za Štutgart s velikim uspehom igra Srbin Zdravko Kuzmanović.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.



