Jubilej – Rukavina pedeseti put u dresu Srbije

Izvor: B92, 07.Sep.2018, 21:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jubilej – Rukavina pedeseti put u dresu Srbije

Fudbalski reprezentativac Antonio Rukavina na meču protiv Litvanije u Ligi nacija obukao je dres Srbije pedeseti put.

Za nacionalni tim iskusni desni bek debitovao je drugog juna 2007. godine.

Rukavina (34) prvi meč odigrao je protiv Finske u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2008. godine. Na terenu je igrao svih 90 minuta.

Učestvovao je na dva Svetska prvenstva, s tim što u Južnoj Africi nije odigrao niti jedan meč. U Rusiji je bio drugačiji slučaj, pošto je Rukavina igrao protiv Kostarike i Brazila.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.