Izvor: Mondo, 04.Feb.2013, 11:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
JSL: Pešić stigao na Banjicu
Fudbalski klub Rad doveo na šestomesečnu pozajmicu iz Železnika mladog štopera.
Miroljub Pešić nosiće dres Rada u prolećnom delu Superlige.
Skauting sektor banjičkog kluba duže vreme je pratio mladog štopera Železnika i on je na šestomesečnu pozajmicu stigao među "građevinare".
Klub sa Banjice saopštio je da posle pozajmice postoji opcija otkupa ugovora.
"Verujem da ću u Radu napredovati. Smatram da je ovo prava sredina >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << za mene i kada je usledio poziv Ranka Stojića, apsolutno nije postojala dilema da li treba da prihavtim ponudu. Ekipa je mlada i uz dokazanog stručnjaka Marka Nikolića i njegove saradnike verujem da ćemo i ja i ekipa prikazati još bolja izdanja", izjavio je posle predstvljanja bivši junior OFK Beograda, 19-godišnji Miroljub Pešić.
Pešić je drugo pojačanje Rada, posle Marka Avramovića.
(MONDO, foto: fcrad.co.rs)
Pogledaj vesti o: Fudbal






