Izvor: B92, 28.Avg.2020, 20:03
Inter ne odustaje od Mesija
Fudbalski klub Inter ne odustaje od dovođenja igrača Barselone Lionela Mesija.
Predsednik italijanskog kluba Stiven Džang proučava troškove i traži sponzore u Kini koji bi pomogli u finansiranju transfera, prenela je Gazeta.
Ovaj list je istakao i navode da je Mančester siti u najboljoj poziciji za dovodjenje Mesija, koji je tražio od uprave Barselone da napusti klub ovog leta.
Kako se navodi, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Inter bi mogao da iskuša Mesija novim režimom poreza za novozaposlene radnike u Italiji, uredbom koja je ubačena da se klubovi Serije A učine konkurentnim u prelaznom roku.
Gazeta je navela da bi redukovani porez mogao da odgovara Interu u pregovorima i da je predsednik kuba počeo da traži sponzore u Kini kako bi se prikupio novac za dovodjenje jednog od najboljih igrača svih vremena.





