Izvor: Vesti-online.com, 18.Jun.2013, 20:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Igrao fudbal sa metkom u glavi
Duško Krtalica (51), koji je u nedelju igrao turnir u malom fudbalu u sarajevskom naselju Boljakov Potok, osetio je bol u glavi, ali je pomislio da je zbog udarca u stativu.
On je osetio da ga je nešto pogodilo u glavu, ali je nastavio da igra. Nakon meča Krtalica je osetio da mu se ruka ukočila.
Prijatelji su ga odmah prebacili u bolnicu, a lekari su bili šokirani kada su na snimku videli da je čovek imao metak u glavi.
"Pacijentu je tokom operacije >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << odstranjeno strano telo iz glave. Nakon toga je prebačen na Odeljenje intenzivne nege Klinike za neurohirurgiju. Njegovi vitalni parametari su stabilni", rekla je Biljana Jandrić, portparol Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu.
Lekari su obavestili policiju da je čoveku izvađeno zrno iz glave, a policija je došla do saznanja da se u jednoj od susednih ulica održavala svadba na kojoj je pucano iz vatrenog oružja.
U jednoj od kuća u tom delu Sarajeva pronašli su 12 čaura, a nakon operativnog dela istrage policija je uhapsila Sejna Ligatu (42), koji je dan ranije bio na svadbi.
Pogledaj vesti o: Fudbal
Nastavak na Vesti-online.com...













