Izvor: B92, 19.Nov.2020, 22:57
Igračima Rendžersa sedam utakmica suspenzije
Fudbalski savez Škotske suspendovao je dvojicu igrača Glazgov Rendžersa na sedam mečeva zbog kršenja propisanih epidemioloških mera.
Džordan Džons i Džordž Edmundson su 1. novembra bili na privatnoj zabavi koju je rano ujutru narednog dana prekinula policija.
Nih dvojica su prekršili meru škotske vlade o zabrani stanovnicima Glazgova da se u svojim domovima okupljaju sa članovima drugih domaćinstava.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
Fudbalere Rendžersa kaznila je policija, potom im je klub izrekao privremenu suspenziju od dve utakmice, a danas ih je kaznio i Fudbalski savez Škotske.
Džons i Edmundson neće moći da igraju za Rendžers do 30. decembra i utakmice protiv Sent Mirena.





