Home Međunarodni fudbal Granada pokazala „znake života“, remi protiv Las Palmasa za nadu u opstanak

subota 03.02.2024.

18:17 >> Pročitaj celu vest na sajtu Piplmetar.rs <<

Izvor: Sportske.net

EPA-EFE/Pepe Torres

Fudbaleri Granade remizirali su na domaćem terenu sa ekipom Las Palmasa rezultatom 1:1 u okviru 23. kola španske Primere.
Da nije Almerije, Granada bi bila najlošija ekipa u Španiji, međutim izabranici Aleksandera Medine pokazali su danas „znake života“ protiv ekipe iz sredine tabele.
Iako je domaćin ostao sa igračem manje nakon isključenja Pjatkovskog, uspeo je da krajem prvog poluvremena povede golom Bruna Mendeza posle centaršuta Ruiza.
„Žuti“ su na kraju ipak izvukli bod i to posle lepe timske akcije koju je golom krunisao Pehino u 68. minutu.
Granada je posle današnjeg remija ostala pretposlednja ekipa Primere sa 12 bodova, dok je Las Palmas deveti sa 32.