Gradac iz Konopnice bolji od Moravca

Izvor: juGmedia, 30.Apr.2018, 11:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gradac iz Konopnice bolji od Moravca

U 22. kolu međuopštinske fudbalske lige, u Konopnici, domaći Gradac savladao je ekipu Moravca iz Pečenjevca rezultatom 2:1.

Poveli su Pečenjevčani, golom Stankovića u 14. minutu, koji je uspešno izbegao ofsajd zamku domaćih i matirao golmana Đokića. Mogli su domaći do izjednačenja već u sledećem napadu ali je pogodak Cekića opravdano poništen jer se nalazio u nedozvoljenoj poziciji.

Na početku drugog poluvremena potop, jer se na terenu sručila >> Pročitaj celu vest na sajtu juGmedia << jaka kiša praćena grmljavinom i munjama pa je sudija Momčilović iz Vlasotinca odlučio da prekine utakmicu.

Posle desetak minuta prekida, po klizavom terenu, bolje su se snašli domaći i posle jakog pritiska uspeli da potpuno preokrenu rezultat i dođu do pobede golovima Đokića u 75. i Cekića u 79. minutu.

Na ostalim utakmicama postignuti su sledeći rezultati: Omladinac-Radnički 4:1, Plantaža-Radnik Sušica 3:0, Mladost-Marjan MB 5:3, OFK Morava-Milanovo 3:1, Real-Bratstvo 3:3, BSK-Lemind 1953 3:0 i Derbi 2016-Šumadija 0:3.

Na tabeli Međuopštinske lige vode OFK Morava sa 55 i Šumadija sa 51 bodom i gotovo je izvesno da su to novi članovi Jablaničke okružne lige.

Za opstanak će se grčevito boriti Omladinac i Real dok u gradsku ligu, kao siguran putnik, ide ŠFU Derbi 2016.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na juGmedia...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta juGmedia. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta juGmedia. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.